Ne le, da so bili mnogi omotični, nekatere so morali odpeljati tudi na urgenco. Kaj se je zgodilo?
Argentinske oblasti so prijele 25-letnika, ki je v službo prinesel čokoladne brownije s kar 105 grami marihuane. Na njegovem naslovu so našli tudi ostanke konoplje.
Kaj se je zgodilo?
Mladenič je brownije spekel in jih odnesel svojim zaposlenim na klicni center v Argentini. A najmanj dvajsetim sodelavcem je kaj hitro za tem razvilo nenavadne simptome - mnogi so bili omotični, narastel jim je srčni utrip, nekateri pa so celo izgubili zavest, kot poroča argentinski medij Hoy.
Pristojni še niso potrdili, kaj točno je bilo v tako imenovanih "brownies locos" (norih brownijih), obstaja pa utemeljen sum, da so bili pečeni s konopljo.
Kaj so ugotovili pristojni?
Policisti in reševalna vozila so v bolnišnico odpeljali kar sedem ljudi. 25-letnika pa so aretirali, a v kratkem odpustili. Njegovo ime v tujih medijih še ni bilo objavljeno, so pa policisti poročali, da je ob obisku skušal substanco vreči v stranišče.
Noelia, ena od sodelavk, je v intervjuju za lokalne medije zaupala, da je pojedla le en grižljaj, a je bil okus "grenak, zato ga ni pojedla do konca," pri tem pa je izpovedala tudi svojo grozno izkušnjo:
"Moje telo preprosto ni več bilo odzivno. Nisem čutila rok, nog in ust. Kot bi padla v vodnjak, kot, da izginjam," je pojasnila svoja občutja.
Ne boste verjeli, kaj je bilo v piškotih hoškega slaščičarja