Neimenovanega nogometaša, ki tekmuje v nemški Bundesligi, so na Ibizi aretirali zaradi obtožbe, da je posilil najstnico.
Dva 25-letnika so pridržali, potem ko ju je osemnajstletno dekle obtožilo spolnega napada v eni od vil v San Joseju na Ibizi. Tam so preživljali prosti čas po nedavno končani sezoni v Bundesligi.
Mediji navajajo, da je eden od dveh aretiranih pravzaprav nogometaš nemške Bundeslige, a da je ime trenutno med sodnimi postopki v strogi tajnosti.
Deklico so po dogodku sprejeli v bolnišnico, vse skupaj pa se je zgodilo v sredo zvečer, ko so na pristojno policijsko postajo odpeljali dva moška nemškega državljanstva.
https://www.metropolitan.si/novice/kronika/v-evropi-nova-droga-za-omamljanje-zensk/
Policija preiskuje domnevno posilstvo, ki se je zgodilo v sredo zgodnjih jutranjih urah. Za zdaj še ni znano, kaj bo storil po odhodu s položaja.